kralovsky 2 hrad

sezóna 2020 už klope na dvere

02.02.2020

Ahoj bikeri, východniari !  
Pre rok 2020 sme pre Vás pripravili niekoľko noviniek . Do kalendára nám pribudlo dalšie nové podujatie, 
" MTB Hrhovský divočák " ktoré sa  koná v národnom parku Slovenský Kras. V obci Hrhov sa 27.6. koná 3.ročník tohto kvalitne organizovaného podujatia v jedinečnej prírode .
Vkalendári už teda máme 7 podujatí ,pekne rozložených na celu sezónu . 
Začneme najvýchodnejšie 9.mája v Lackovciach, kde všetci želáme asi len jediné, sucho ! . Pokračujeme na Spiši kde tradičný Levočšký MTB maratón 30.mája určite nikoho nesklame . Po vyššie spomenutom Hrhovskom Divočákovi nasleduje čoraz populárnejší Jakľofský bicigeľ 18.Júla . 
Kráľovský MTB Maratón 15. augusta bude jedným z najsledovanejších bikových udalostí roka, pretože to budú zároveň Majstrovstvami SR v MTB Maratóne .  Na jeseň vás ešte čakaju 2 podujatia . 5.septembra máte druhu možnosť jazdiť v národnom parku a to v Slovenskom raji.  
Východ MTB Liga končí už tradične v Košiciach , na najväčšom MTB maratóne na východe , ktorý ako jediný Slovenský MTB maratón je zaradený aj do svetového pohára UCI MTB Marathon Series. 
Pre rok 2020 chystáme nové pravidlá a systém bodovania do celkového poradia, hodnotnejšie ceny pre celkových víťazov ale aj zaujímavé ceny do tomboly .
Sledujte nás, viac sa dozviete už čoskoro !   
 


<< Späť

Fotogaleria