medajly VML

Partneri

TOP-Bikewear
TOP-Bikewear
Obliekame najlepšie cyklistické kluby na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku a v Nemecku. Výrábame a dodávame cyklooblečenie aj pre popredných výrobcov bicyklov. Ponúkame veľmi kvalitné a prvotriedne výrobky, ktoré sme schopní spacovať podľa Vašich požiadaviek a dúfame, že budete maximálne spokojní.
Pro-Body.sk
Pro-Body.sk
Doplnky výživy pre vytrvalostné športy, cyklopočítače, športestery, cyklotrenažéry, plavecké potreby, bežecké potreby a veľa ďalšieho. Obchod a eshop s veľkým srdcom pre vás. Osobný prístup a poradenstvo.
MAAD
MAAD
sa zaoberá veľkoobchodnou a maloobchodnoučinnosťou predaja a distribúcie trofejí na každú príležitosť. Z našej širokej ponuky pohárov, medailí, pamätných plakiet, diplomov a figúriek si vyberú organizátori nielen športových ale aj rozličných spoločenských udalostí.
Davorin
Davorin
výhradný distribútor značiek Sportful , Karpos , Pinarello a Powerbar
MTBIKER
MTBIKER
Najvačší Bike web na Slovensku
Orsigo
Orsigo
Tvorba internetových riešení
Poráč park
Poráč park
Rekreačné stredisko PORAČ park je situované v Poráčskej doline - nádhernej oblasti Slovenského raja. V blízkosti parku je obec Poráč, ktorá Vám ponúka možnosti aktívneho oddychu ako v lete – v podobe cyklistických túr ­takisto sa tu vyžijete aj v zime.