medajly VML

Partneri

Sporttour
Sporttour
od roku 2006 organizujeme hlavne cyklistické tréningové kempy v tej najkrajšej prírodnej scenérií. Na našich akciách spolupracujeme s mnohými aktívnymi športovcami, ktorí majú dostatok skúseností s daným športom a zároveň slúžia ako motivácia pre Vás, aby ste mali vždy čo najkrajší zážitok :)
Pro-Body.sk
Pro-Body.sk
Doplnky výživy pre vytrvalostné športy, cyklopočítače, športestery, cyklotrenažéry, plavecké potreby, bežecké potreby a veľa ďalšieho. Obchod a eshop s veľkým srdcom pre vás. Osobný prístup a poradenstvo.
MAAD
MAAD
sa zaoberá veľkoobchodnou a maloobchodnoučinnosťou predaja a distribúcie trofejí na každú príležitosť. Z našej širokej ponuky pohárov, medailí, pamätných plakiet, diplomov a figúriek si vyberú organizátori nielen športových ale aj rozličných spoločenských udalostí.
Probiker
Probiker
Špcializovaný servis a eshop s VIP sužbami. Vypletáme karbonové kolesá na mieru, skladáme a prerábame bicykle podla individuálnych požiadiaviek. Vdaka 20 ročným skúsenostiam u nás nie je nič nemožné....
MTBIKER
MTBIKER
Najvačší Bike web na Slovensku
Východ Road Liga
Východ Road Liga
Partnerský seriál cestných amatérských pretekov na Východnom slovensku.
TOP-Bikewear
TOP-Bikewear
Obliekame najlepšie cyklistické kluby na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku a v Nemecku. Výrábame a dodávame cyklooblečenie aj pre popredných výrobcov bicyklov. Ponúkame veľmi kvalitné a prvotriedne výrobky, ktoré sme schopní spacovať podľa Vašich požiadaviek a dúfame, že budete maximálne spokojní.
Davorin
Davorin
výhradný distribútor značiek Sportful , Karpos , Pinarello a Powerbar
Orsigo
Orsigo
Tvorba internetových riešení